Preston OFFBOX36 Stormshield Side Tray Standard Shelf PRESTON - 1
Preston OFFBOX36 Stormshield Side Tray Standard Shelf
Out-of-Stock
Time left
Taca Preston OFFBOX36 Stormshield Side Tray Standard
Lockable tray mounted to the two legs of the seat. An additional leg allows the shelf to be placed stably. The tray has a size of 60x40cm. Fits legs with diameters of 36mm, 30mm, 25mm and 23mm.