Preston OFFBOX36 Cross Arm Long Snorkel PRESTON - 1
Preston OFFBOX36 Cross Arm Long Snorkel
Out-of-Stock
Time left
Three attachments included: 30mm Round, 25mm Round, 23mm OnBox. Without the use of inserts, compatible with legs with a diameter of 36mm. Arm contoured at 90 degrees for mounting supports, trays or carousels. Equipped with a quick coupling, allowing the accessories to be removed without having to unscrew the thread. Manufacturer: Preston Length: 28cm Distance from the chair: 24cm Height: 10cm Three pads included: 30mm Round, 25mm Round, 23mm OnBox. Without the use of inserts, compatible with legs with a diameter of 36mm. Arm contoured at 90 degrees for mounting supports, trays or carousels. Equipped with a quick coupling, allowing the removal of accessories without the need to unscrew the thread.