Preston OFFBOX36 XS Feeder Arm Standard 70-120cm PRESTON - 1
Preston OFFBOX36 XS Feeder Arm Standard 70-120cm PRESTON - 2
Preston OFFBOX36 XS Feeder Arm Standard 70-120cm PRESTON - 3
Preston OFFBOX36 XS Feeder Arm Standard 70-120cm
Out-of-Stock
Time left
Main arm length: STANDARD - 70-120cmThe set includes an arm and 6 caps, 2 each: 30mm Round, 25mm Round, 23mm OnBox. No inserts compatible with legs with a diameter of 36mm